Apie mus

Akumas.lt – tai specializuota akumuliatorinių baterijų ir jų priežiūros įmonė veikianti nuo 2010 metų. Susibūrusi profesionalų komanda visada Jums padės išsirinktį akumuliatorių ir sugaišti kiek įmanoma mažiau laiko pakeičiant ji nauju. Siekiame, kad siūlomi gaminiai ir mūsų aptarnavimas būtų tik aukščiausios kokybės.

Ypatingai didelį dėmesį skyriame teikiamų paslaugų kokybei. Akumas.lt siūlo šias paslaugas: akumuliatoriaus testavimas ir įkrovimas, pakaitinio akumuliatoriaus suteikimas, akumuliatorių saugojimas, automobilio elektros sistemų testavimas.
Atvykusiems nemokamai atliksime akumuliatoriaus patikrą, o mūsų klientams siūlome ir nemokamą akumuliatoriaus keitimą, įkrovimą, pakaitinį akumuliatorių ir kitas paslaugas.

Akumas.lt siūlo šių gamintojų baterijas: Bosch, Varta, Mutlu, Hankook, BI-FORCE ir kt. Tai akumuliatoriai lengviesiems ir krovininiams automobiliams, motociklams, valtims, žemės ūkio technikai, laivams, ultralengviems lėktuvams ir motorizuotiems parasparniams, neįgaliųjų vežimėliams, vaikų žaislams ir k.t.

Mūsų parduotuvė ir sandėlis yra Šeškinės g. 2, Vilniuje.